Ta strona używa cookies i korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę.
Jeżeli chcesz, możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.
Zamknij

Aktualności

 

Ochrona cennych ekosystemów południowej Polski i racjonalne ich udostępnianie

 

 

 

 

13.09.2017

Zaproszenie do współpracy

Fundacja Przyroda i Człowiek oraz Związek Gmin Jurajskich zapraszają do współpracy fotografujących przyrodę przy realizacji publikacji popularyzującej walory Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej Czytaj dalej »

01.08.2017

Etnobotanicznie w Woli Libertowskiej

Podczas sobotnich Dni Żarnowca przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Woli Libertowskiej rozdały ponad 200 sadzonek roślin, które w naturalnym środowisku występują na zagrożonych siedliskach. Był to jeden z etapów zadania „Etnobotanicznie w Woli Libertowskiej”, w ramach projektu realizowanego przez Fundację Przyroda i Człowiek. Czytaj dalej »

07.07.2017

Ochrona wartości przyrodniczych źródła Stoki – spod Góry Wał w Mstowie

W czerwcu 2017 r. Fundacja Przyroda i Człowiek zakończyła realizację zadania: Ochrona wartości przyrodniczych źródła Stoki – spod Góry Wał w Mstowie w ramach projektu pn. „Ochrona cennych ekosystemów południowej Polski i racjonalne ich udostępnienie”, sfinansowanego ze środków NFOŚiGW oraz uzupełniający podjętą inicjatywę projekt pn. „Ochrona wartości przyrodniczych źródła Stoki – spod Góry Wał w Mstowie”, dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Katowicach Czytaj dalej »

02.06.2017

Czwartek literacki

W imieniu Fundacji Przyroda i Człowiek oraz Zakładów Produkcyjnych B-D s.a. zapraszamy na spotkanie z prof. Marianem Kisielem Czytaj dalej »

31.05.2017

Wymiana dobrych praktyk i zalążek współpracy

Fundacja Przyroda i Człowiek zrealizowała projekt pn. Organizacja cyklu prelekcji na temat czynnej ochrony przyrody w woj. małopolskim z udziałem międzynarodowych prelegentów, dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie Czytaj dalej »