Ta strona używa cookies i korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę.
Jeżeli chcesz, możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.
Zamknij

Aktualności

 

Ochrona cennych ekosystemów południowej Polski i racjonalne ich udostępnianie

 

 

 

 

12.08.2019

Ochrona cennych siedlisk przyrodniczych i jurajskiego krajobrazu

Z początkiem sierpnia Fundacja zakończyła I etap zabiegów czynnej ochrony przyrody, zaplanowanych w sezonie wegetacyjnym 2019 r. na południowym zboczu Góry Zborów. Czytaj dalej »

07.05.2019

Badania archeologiczne w jaskini Zamkowej Dolnej, zamek Olsztyn

Fundacja Przyroda i Człowiek realizuje zlecenie na pełnienie nadzoru archeologicznego nad pracami prowadzonymi w ruinach zamku Olsztyn, w ramach projektu pn. Zwiększenie atrakcyjności Zamku Olsztyn poprzez wykonanie niezbędnych prac konserwatorskich i restauratorskich, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, realizowanego przez Fundację Wspólnoty Gruntowej Wsi Olsztyn. Czytaj dalej »

04.03.2019

Wieczór z Iwoną Bielską

Spotkanie z Iwoną Bielską, aktorką teatralną i filmową, nasycone było spontaniczną interakcją z publicznością Czwartku Literackiego zorganizowanego przez Fundację. Serdeczna atmosfera wieczoru, zaakcentowana niemal familiarną relacją gościa i gospodarza wieczoru, udzieliła się wszystkim zebranym w Klubie NOVUM w Zawierciu. Czytaj dalej »

25.02.2019

Czwartek Literacki

Zapraszamy na Czwartek Literacki - spotkanie z aktorką Iwoną Bielską. 28 lutego 2019 r. o 18.00 w Klubie Novum Czytaj dalej »

15.01.2019

Czwartek Literacki

Zapraszamy na Czwartek Literacki - spotkanie z Wacławem Kostrzewą. 24 stycznia 2019 r. o 18.00 w Klubie Novum. Czytaj dalej »